TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Szczecin: Pożar miejskiego autobusu
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 28.11.2019 16:39:23

25 listopada w Szczecinie zapalił się autobus miejski.

25 listopada w Szczecinie zapalił się autobus miejski.

Autobus miejski zapalił się w poniedziałek w Szczecinie. Nikt nie został poszkodowany, pasażerowie w porę opuścili pojazd. Nieznana jest przyczyna pożaru.

Autobus miejski linii 108, jadący w stronę centrum zapalił się na ul. Ku Słońcu (w zachodniej części miasta - PAP). Jechało nim około 20 osób, nikt nie został poszkodowany - poinformował PAP w poniedziałek mł. kpt. Franciszek Goliński z Komendy Miejskiej PSP w Szczecinie.

Pojazd gasiły dwa zastępy straży pożarnej. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wybuchu ognia.

Ulica Ku Słońcu, biegnąca w ciągu dk 10, jest zablokowana w pobliżu skrzyżowania z ul. Hrubieszowską.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Szczecin
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.