TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Szczecin: Rozbity autobus i cztery auta
GAZETA WYBORCZA-SZCZECIN - Opublikowano: 26.02.2018 11:00:59

21 lutego doszło do groźnie wyglądającego wypadku w Policach.

21 lutego doszło do groźnie wyglądającego wypadku w Policach. Poważnie uszkodzony został w nim autobus komunikacji miejskiej. Na szczęście nie było ofiar.

Do wypadku doszło po godzinie 8 na ul. Tanowskiej w Policach. Zaczęło się od manewru kierowcy citroena, który chciał zjechać do pobliskiej firmy. Kierowca nadjeżdżającego audi nie wyhamował przed stojącym samochodem i uderzył w niego. Po chwili na rozbite auta wpadła kia, która otarła się o pojazdy i zjechała na przeciwny pas ruchu. Tam doszło do czołowego zderzenia z autobusem komunikacji miejskiej linii 103.

Jak się okazało, kierujący audi nie miał prawa jazdy. Za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem w wysokości 500 zł. Czekają go też problemy wynikające z prowadzenia auta bez uprawnień. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został ranny.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
SPPK Police
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.