TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Szydłowo: Gmina zleci dowóz i odwóz uczniów
InfoBus.pl - Opublikowano: 28.11.2017 23:59:47

Gmina Szydłowo informuje o ogłoszonym przetargu na przewóz dzieci do szkół i ze szkół na terenie Gminy Szydłowo w ramach komunikacji regularnej lub specjalnej (zakup biletów miesięcznych)

Gmina Szydłowo informuje o ogłoszonym przetargu na przewóz dzieci do szkół i ze szkół na terenie Gminy Szydłowo w ramach komunikacji regularnej lub specjalnej (zakup biletów miesięcznych)

Dane zamawiającego:

Gmina Szydłowo

64-930 Szydłowo

Jaraczewo 2

Tel. 67 211 55 21

Fax. 67 211 55 21

E-mail inwestycje@szydlowo.pl

WWW bzp.uzp.gov.pl/ZP400PodgladOpublikowanego.aspx?id=abe2580b-c0e3-4d33-a2d3-3922626034f0

Przedmiot zamówienia:

Przewóz dzieci do szkół i ze szkół na terenie Gminy Szydłowo w ramach komunikacji regularnej lub specjalnej (zakup biletów miesięcznych).

Przewozy dzieci odbywają się do następujących szkół: • Zespołu Szkół w Szydłowie, • Zespołu Szkół w Starej Łubiance, • Szkoła Podstawowa w Skrzatuszu.

Zamówienie obejmuje przewóz uczniów (dowóz i odwóz do miejsca zamieszkania) w ramach utworzonych przez Wykonawcę linii regularnych, z pierwszeństwem przejazdu uczniów z biletem miesięcznym (w cenach biletów ustalonych w niniejszym postępowaniu) lub przewóz uczniów w ramach utworzonych przez Wykonawcę linii komunikacji regularnej specjalnej w terminie od 01.01.2018 r. do 30.06.2019 r.

Wykonawca zobowiązany będzie zapewnić każdego dnia roboczego z wyjątkiem okresów wolnych od zajęć lekcyjnych odpowiednią ilość sprawnych technicznie autobusów do dyspozycji Zamawiającego w celu zapewnienia sprawnego i terminowego dowozu dzieci. Zamawiający zastrzega, iż nie ma obowiązku wykorzystania wszystkich autobusów jednocześnie, będą one wykorzystywane w zależności od potrzeb Zamawiającego. Przewozy rozliczane będą na podstawie podanej w ofercie przez Wykonawcę ceny jednostkowej brutto i liczby przejechanych kilometrów. Długość dziennej trasy /30-31 tras/ dowozów i odwozów wynosi w zależności od potrzeb od 631 do 684 kilometrów. Średnia miesięczna ilość kilometrów wynosi około 13 806 km.

Wymagana liczba miejsc siedzących w autobusie – odpowiednia dla liczby uczniów oraz opiekuna. Zamawiający zapewnia 6 opiekunów, na 6 linii obsługiwanych przez Wykonawcę jednocześnie. Każda z linii obsługiwana będzie przez jeden autobus, do którego przypisany zostanie jeden opiekun.

Liczba osób uprawnionych do otrzymania biletów, stan na 30 września 2017 rok to 421 uczniów. W roku szkolnym 2018/19 szacowana liczba uczniów to 395

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 4 grudzień 2017 r.   


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
linia
szkoła
Gmina
Szydłowo
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.