TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Tajlandia: Wypadek autobusu
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 03.04.2018 14:09:11

20 robotników birmańskich zginęło w pożarze autobusu w Tajlandii.

20 robotników z Birmy (Mjanmy) zginęło w piątek rano w pożarze autobusu wkrótce po przekroczeniu granicy z Tajlandią - poinformowała policja. Trzy osoby zostały ranne. Autobusem podróżowało 47 osób, które miały być legalnie zatrudnione w Tajlandii.

Przyczyny pożaru, który błyskawicznie ogarnął cały pojazd, jeszcze nie ustalono.

W Tajlandii przebywa ponad 3 mln pracowników z zagranicy, głównie ze znacznie uboższej Birmy. W ub. roku władze znacznie zaostrzyły zasady przyznawania pozwoleń na pracę. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Tajlandia
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.