TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Tarnów: Trzeci pożar autobusu
GAZETA KRAKOWSKA - Opublikowano: 18.05.2017 12:27:00

17 maja autobus komunikacji miejskiej linii nr 208 z Tarnowa spalił się doszczętnie na pętli autobusowej w lesie, na granicy Łękawki i Piotrkowic.

Jak informuje Gazeta Krakowska - 17 maja autobus komunikacji miejskiej linii nr 208 z Tarnowa spalił się doszczętnie na pętli autobusowej w lesie, na granicy Łękawki i Piotrkowic.

Pożar zaczął się od komory silnika i błyskawicznie objął resztę pojazdu. Do zdarzenia doszło ok. godz. 16.30 na ostatnim przystanku, po zakończonym kursie. W pojeździe nie było już żadnych pasażerów.

To już trzeci autobus tarnowskiego MPK, który zapalił się w tym roku.


WIĘCEJ
Sprawdź też:
wypadek
pożar
Tarnów

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.