TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Tarnów: Trzeci pożar autobusu
GAZETA KRAKOWSKA - Opublikowano: 18.05.2017 12:27:00

17 maja autobus komunikacji miejskiej linii nr 208 z Tarnowa spalił się doszczętnie na pętli autobusowej w lesie, na granicy Łękawki i Piotrkowic.

Jak informuje Gazeta Krakowska - 17 maja autobus komunikacji miejskiej linii nr 208 z Tarnowa spalił się doszczętnie na pętli autobusowej w lesie, na granicy Łękawki i Piotrkowic.

Pożar zaczął się od komory silnika i błyskawicznie objął resztę pojazdu. Do zdarzenia doszło ok. godz. 16.30 na ostatnim przystanku, po zakończonym kursie. W pojeździe nie było już żadnych pasażerów.

To już trzeci autobus tarnowskiego MPK, który zapalił się w tym roku.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
pożar
Tarnów
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.