TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Tłusty Czwartek z PKS Szczecin!
InfoBus.pl - Opublikowano: 22.02.2017 14:50:16
Tłusty Czwartek z PKS Szczecin!

23 lutego, w Tłusty Czwartek, PKS Szczecin zaprasza na poranną kawę i smacznego pączka!

23 lutego, od samego rana, pasażerowie PKS Szczecin będą mogli napić się ciepłej kawy i zjeść pączka. Wszystko to z okazji Tłustego Czwartku.

Pączki będą rozdawane na pętlach autobusowych w Dobrej Szczecińskiej, Kołbaskowie i Gryfinie, ale także przy Dworcu PKS w Szczecinie, skąd odjeżdżają busy do Berlina.

Na pierwszą kawę i pączka zapraszamy już o 4.45 rano, tuż przed odjazdem pierwszego busa na berlińskie lotniska. Później pączki będą rozdawane do godziny 11, na 15 minut przed odjazdem transferów lotniskowych.

Hostessy będzie można spotkać na pętli autobusowej w Gryfinie, Kołbaskowie i Dobrej Szczecińskiej w godzinach.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
PKS Szczecin
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.