TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Tomaszów Maz.: Autobus uderzył rowerzystkę ... klapą
NASZEMIASTO.PL - Opublikowano: 28.11.2017 17:53:04 1 komentarz

28 listopada doszło do groźnego wypadku na ul. Warszawskiej w Tomaszowie.

Jak informuje portal NaszeMiasto.pl - 28 listopada doszło do groźnego wypadku na ul. Warszawskiej w Tomaszowie. Autobus szkolny potrącił rowerzystkę. Kobieta z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj o godzinie 13 na ulicy Warszawskiej w Tomaszowie Maz. Jak wynika ze wstępnych ustaleń tomaszowskich policjantów, podczas manewru wyprzedzania rowerzystki w autobusie otworzyła się boczna pokrywa silnika, która uderzyła kobietę.

Rowerzystka z poważnymi obrażeniami ciała została hospitalizowana. Autobusem podróżowało 10 uczniów, ale żaden z nich nie odniósł obrażeń. Zarówno 66 - letni kierowca autobusu jak i 53 - letnia rowerzystka byli trzeźwi. Okoliczności tego wypadku drogowego wyjaśniają tomaszowscy policjanci.

Jednocześnie policjanci przypominają, by podczas wyprzedzania zachować szczególną ostrożność oraz odstęp nie mniejszy niż 1 metr.WIĘCEJ
Sprawdź też:
wypadek
Tomaszów Maz.
  • ? – 29.11.2017

    40-letni H9 ?

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.