TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Tomaszów Maz.: Autobus uderzył rowerzystkę ... klapą
NASZEMIASTO.PL - Opublikowano: 28.11.2017 17:53:04 1 komentarz

28 listopada doszło do groźnego wypadku na ul. Warszawskiej w Tomaszowie.

Jak informuje portal NaszeMiasto.pl - 28 listopada doszło do groźnego wypadku na ul. Warszawskiej w Tomaszowie. Autobus szkolny potrącił rowerzystkę. Kobieta z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj o godzinie 13 na ulicy Warszawskiej w Tomaszowie Maz. Jak wynika ze wstępnych ustaleń tomaszowskich policjantów, podczas manewru wyprzedzania rowerzystki w autobusie otworzyła się boczna pokrywa silnika, która uderzyła kobietę.

Rowerzystka z poważnymi obrażeniami ciała została hospitalizowana. Autobusem podróżowało 10 uczniów, ale żaden z nich nie odniósł obrażeń. Zarówno 66 - letni kierowca autobusu jak i 53 - letnia rowerzystka byli trzeźwi. Okoliczności tego wypadku drogowego wyjaśniają tomaszowscy policjanci.

Jednocześnie policjanci przypominają, by podczas wyprzedzania zachować szczególną ostrożność oraz odstęp nie mniejszy niż 1 metr.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Tomaszów Maz.
  • ? – 29.11.2017

    40-letni H9 ?

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.