TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Toruń: MZK zleci dostawę 8 autobusów klasy MAXI zasilanych olejem napędowym
InfoBus.pl - Opublikowano: 28.03.2020 12:24:34

Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu Sp. z o.o. informuje o ogłoszonym przetargu na dostawę ośmiu sztuk fabrycznie nowych autobusów niskopodłogowych klasy MAXI zasilanych olejem napędowym

Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu Sp. z o.o. informuje o ogłoszonym przetargu na dostawę ośmiu sztuk fabrycznie nowych autobusów niskopodłogowych klasy MAXI zasilanych olejem napędowym

Dane zamawiającego:

Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu Sp. z o.o.

87-100 Toruń

ul. Sienkiewicza 24/26

Tel. +48 566225504

Fax. +48 566555339

E-mail zampub@mzk.torun.pl

WWW http://www.mzk.torun.pl33 8295314 316

Przedmiot zamówienia:

Dostawa ośmiu sztuk fabrycznie nowych autobusów niskopodłogowych klasy MAXI zasilanych olejem napędowym

Opis zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ośmiu sztuk fabrycznie nowych autobusów niskopodłogowych klasy MAXI zasilanych olejem napędowym.

2. Autobusy, o których mowa w pkt 1. muszą spełniać wymagania techniczne określone w Załączniku nr 3 do SIWZ (opis przedmiotu zamówienia).

3. Oferowane autobusy muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane nie wcześniej niż w roku dostawy,nieeksploatowane i nieużywane do badań, testów, prezentacji lub celów o podobnym charakterze.

4. Wymagania ogólne autobusów: Autobusy przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych,wyposażone m.in. w system cyfrowego monitoringu wizyjnego przedziału pasażerskiego i kabiny kierowcy,automat do sprzedaży biletów, klimatyzację oraz system detekcji i gaszenia pożaru komory silnika.

5. Wszystkie dostarczane autobusy muszą być: jednej marki, identyczne pod względem konstrukcyjnym,kompletacji i wyposażenia.

6. Zakres dostawy obejmuje 8 sztuk ww. autobusów wraz z wyposażeniem dodatkowym oraz dokumentacją i niezbędnym oprogramowaniem na warunkach określonych w SIWZ, w tym we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ.

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 23 kwiecień 2020 r.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
tabor
Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu
MZK
MZK Toruń
Toruń