TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Toruń: Pożar autobusu miejskiego
GAZETA POMORSKA - Opublikowano: 11.10.2018 14:35:04

W środę (10 października), około godziny 16 przy skrzyżowaniu na węźle Lubicz doszło do pożaru autobusu MZK linii nr 45.

W środę (10 października), około godziny 16 przy skrzyżowaniu na węźle Lubicz doszło do pożaru autobusu MZK linii nr 45.

Jak informuje Gzaseta Pomorska- w środę (10 października), około godziny 16 przy skrzyżowaniu na węźle Lubicz doszło do pożaru autobusu MZK linii nr 45. Pasażerowie i kierowca zdążyli opuścić pojazd, nikomu nic się nie stało.

Kierowca autobusu próbował ugasić płomienie, ale niestety nie był w stanie nic zrobić. Na miejscu pracowały trzy jednostki straży pożarnej. Ogień ugaszono.

fot,. Jacek Smarz; Gazeta Pomorska

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
pożar
Kujawsko-Pomorskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.