TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

TRANSEXPO: CMS, dwie premiery i nowa malarnia [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 09.11.2018 13:00:51
TRANSEXPO: CMS, dwie premiery i nowa malarnia [FILM]

Na tegorocznej edycji targów w Kielcach zaprezentowała się firma CMS Auto z Sulejówka, która właśnie przenosi część swojej produkcji do nowej hali w Halinowie. O szczegółach opowiedział nam Artur Cieśluk.

Na tegorocznej edycji targów w Kielcach zaprezentowała się firma CMS Auto z Sulejówka, która właśnie przenosi część swojej produkcji do nowej hali w Halinowie. O szczegółach opowiedział nam Artur Cieśluk, prezes firmy.

Warto też zauważyć, że w tym roku CMS wynajął naprawdę spore stanowisko na kieleckich targach, co przy rosnącej ofercie daje razem obraz dynamicznego rozwoju podwarszawskiej firmy. W tym roku zobaczyliśmy :

  • premierowy miejski minibus Low Entry na bazie Mercedes-Benz Sprinter 516 CDI o liczbie miejsc siedzących 14+1 z obniżoną podłogą za przednią osią. Identyczny pojazd firma pokazała na IAA 2018, natomiast w polskim debiutancie tylne drzwi będą otwierane.

  • premierowy mikrobus na bazie Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI z zabudową typu VIP o pojemności 9 miejsc

  • turystyczny minibus na bazie Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI w bogato wyposażonej wersji o pojemności 19+1+1 miejsc.

  • turystyczny minibus na bazie Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI również w bogato wyposażonej wersji o pojemności 22+1+1 miejsc.

  • turystyczny minibus wersja Midi na bazie Iveco Daily 70C o pojemności 29+1+1 miejsc - pojazd wykonany przez partnera CMS - firmę Rosero ze Słowacji

  • dodatkowo na wspólnym stoisku Iveco zobaczymy turystyczny minibus na bazie Iveco Daily 65C. Kolor niebieski metalik. Liczba miejsc 22+1+(1).

O przyszłości CMS-u - tej elektrycznej, jak i opartej na dieslu oraz o nowej malarni w Halinowie, która zapewni integrację wszystkich procesów produkcyjnych w ramach firmy - opowiedział nam w Kielcach Artur Cieśluk, prezes CMS Auto:Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
targi
TRANSEXPO
MINI
CMS Auto
Rosero
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.