TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Tychy: Zderzenie dwóch autobusów
DZIENNIK ZACHODNI - Opublikowano: 23.04.2018 11:44:38

19 kwietnia w Tychach zderzyły się dwa autobusy

Jak informuje Dziennik Zachodni - 19 kwietnia w Tychach zderzyły się dwa autobusy z sieci MZK. Nic się nikomu nie stało. Pasażerów przejęły autobusy zastępcze.

Do zderzenia dwóch autobusów doszło na ulicy Budowlanych, przed skrzyżowaniem z Glińczańską, w okolicy sanepidu.

- Jadący przed naszymi pojazdami samochód gwałtownie przyhamował, jadący za nim nasz bus także i wtedy na jego tył najechał autobus linii 137 - mówi Michał Kasperczyk, rzecznik PKM Tychy. - Pojazdy są uszkodzone i kilka dni na pewno będą wyłączone z ruchu, natomiast nikomu nic się nie stało. Pasażerowie przesiedli się do autobusów zastępczych, które natychmiast zostały wysłane na miejsce.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
MZK Tychy
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.