TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ukraina: Wypadek marszrutki i autobusu
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 23.09.2019 12:03:02

Ukraina/ Aż 22 osoby zginęły w trzech wypadkach drogowych.

Co najmniej 22 osoby zginęły w trzech wypadkach drogowych, do których doszło w weekend na Ukrainie - poinformowały w poniedziałek - 23 września - media w tym kraju. Po dziewięć osób poniosło śmierć w wyniku katastrof drogowych w obwodach odeskim i żytomierskim.

W obwodzie odeskim na południu Ukrainy w sobotę ciężarówka uderzyła w wiozący ludzi mikrobus, zwany potocznie marszrutką. Dziewięć osób zginęło, zaś cztery trafiły do szpitala. Według policji winnym spowodowania wypadku był kierowca samochodu ciężarowego.

Dziewięć kolejnych osób poniosło śmierć po zderzeniu ciężarówki z autobusem w obwodzie żytomierskim, w okolicach miasta Nowogród Wołyński w niedzielę wieczorem. 11 osób odniosło obrażenia.

W obwodzie chmielnickim w zachodniej części Ukrainy pijany, 25-letni mężczyzna, stracił w niedzielę panowanie nad kierownicą, w wyniku czego jego samochód uderzył w słup elektryczny. Czwórka pasażerów w wieku od 18 do 35 lat zginęła na miejscu. Kierowca, który został ranny, znajduje się w szpitalu. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Ukraina
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.