TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ursus: Nowa lakiernia z PPG
InfoBus.pl - Opublikowano: 30.03.2018 18:21:05

Pod koniec marca 2018 r. Ursus zawarł umowę PPG Industries Poland w zakresie działalności związanej z lakierowaniem powierzchni produkowanych wyrobów.

Pod koniec marca 2018 r. Ursus zawarł umowę PPG Industries Poland w zakresie działalności związanej z lakierowaniem powierzchni produkowanych wyrobów.

Lubelski producent ma dokonać zakupu produktów PPG na łączną kwotę nie niższą niż 30,4 mln zł netto, zgodnie z przyjętym harmonogramem zamówień.

Z zawartym kontraktem związane jest zaangażowanie PPG Industries Poland sp. z o.o. w budowę w zakładzie produkcyjnym w Lublinie jednej z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych linii lakierniczej w Polsce. Inwestycja ta jest realizowana przez Ursusa w ramach długofalowego planu inwestycyjnego będącego elementem strategii zarządu. Nowo uruchomiona linia lakiernicza będzie wykorzystywana do lakierowania wyrobów Ursus oraz autobusów Ursus Bus

Realizacja kolejnych etapów projektu planowana jest w kolejnych kwartałach bieżącego roku, a uruchomienie nowoczesnej linii lakierniczej ma nastąpić do końca trzeciego kwartału bieżącego roku. Wartość inwestycji ma wynieść około 3 mln zł netto.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
fabryka
Ursus
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.