TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ursus: Pozytywna opinia rewidenta
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 10.05.2018 11:33:43

Ursus informuje, iż w dniu 10 maja przekazał kompletny raport roczny za 2017r. wraz z pozytywną opinią niezależnego biegłego rewidenta z badania sprawozdań finansowych za rok 2017.

Ursus informuje, iż w dniu 10 maja przekazał kompletny raport roczny za 2017r. wraz z pozytywną opinią niezależnego biegłego rewidenta z badania sprawozdań finansowych za rok 2017.

W związku z powyższym Ursus niezwłocznie zwrócił się do:

- Komisji Nadzoru Finansowego o uchylenie decyzji w sprawie żądania od Giełdy Papierów Wartościowych zawieszenia obrotu akcjami Spółki;

- Giełdy Papierów Wartościowych o podjęcie uchwały w sprawie uchylenia Uchwały Nr 428/2018 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 4 maja 2018 r. oraz o wznowienie obrotu na Głównym Rynku GPW akcjami spółki URSUS S.A.

Jako uzasadnienie powyższych wniosków spółka wskazała, iż wobec ustania przesłanki będącej podstawą żądania przez KNF zawieszenia obrotu akcjami w ocenie spółki nie zachodzą przesłanki zagrożenia prawidłowego funkcjonowania rynku regulowanego lub bezpieczeństwa obrotu na tym rynku, lub naruszenia interesów inwestorów i tym samym zasadne jest odwieszenie notowań akcji URSUS S.A.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Ursus
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.