TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ursus: Zawieszenie notowań akcji na giełdzie
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 07.05.2018 09:24:27

Zarząd GPW podjął decyzję ws. zawieszenie notowań akcji Ursus SA

Zarząd GPW podjął decyzję ws. zawieszenie notowań akcji Ursus SA

Uchwałę w tej sprawie podjęto w związku z żądaniem zgłoszonym przez Komisję Nadzoru Finansowego na podstawie art. 20 ust. 2 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Żądanie zawieszenia obrotu akcjami Emitenta związane jest z przekazaniem przez URSUS S.A. raportu rocznego za 2017 r. niezawierającego opinii niezależnego biegłego rewidenta z badania sprawozdań finansowych za rok 2017.

Zarząd spółki Ursus SA zadeklarował, że dołoży wszelkich starań, aby przesłanka będąca podstawą żądania przez KNF zawieszenia obrotu akcjami jak najszybciej ustała i aby KNF uchylił decyzję zawierającą żądanie zawieszenia obrotu.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Ursus
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.