TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ursus: Zmiany w składzie zarządu
InfoBus.pl - Opublikowano: 07.02.2019 11:03:29

Zarząd Ursus SA informuje, iż w dniu 6 lutego 2019 r. Pani Monika Kośko złożyła rezygnację z pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu URSUS S.A. w restrukturyzacji.

Zarząd Ursus SA informuje, iż w dniu 6 lutego 2019 r. Pani Monika Kośko złożyła rezygnację z pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu URSUS S.A. w restrukturyzacji.

Ponadto na posiedzeniu Rady Nadzorczej URSUS S.A. w restrukturyzacji, które odbyło się w dniu 6 lutego 2019 r., Rada Nadzorcza podjęła następujące uchwały:

1. Uchwała nr 323/2019 o odwołaniu Pana Marcina Matusewicza, z dniem podjęcia uchwały, z funkcji Członka Zarządu URSUS S.A. w restrukturyzacji,

2. Uchwała nr 324/2019 o odwołaniu Pana Zorana Radosavljević, z dniem podjęcia uchwały, z funkcji Członka Zarządu URSUS S.A. w restrukturyzacji.

Rada Nadzorcza uchwaliła również, iż Pani Agnieszka Biała będzie pełniła funkcję Wiceprezesa Zarządu Emitenta.

Jednocześnie Zarząd Emitenta informuje, iż uchwałą nr 322/2019 Rada Nadzorcza Emitenta zadecydowała, iż Zarząd URSUS S.A. w restrukturyzacji bieżącej, wspólnej kadencji od dnia 6 lutego 2019 r. będzie działał w trzyosobowym składzie.

Na skutek ww. rezygnacji i podjętych przez Radę Nadzorczą uchwał, skład Zarządu URSUS S.A. w restrukturyzacji od dnia 6 lutego 2019 r. jest następujący:

Prezes Zarządu - Pan Tomasz Zadroga,

Wiceprezes Zarządu - Pani Agnieszka Biała,

Wiceprezes Zarządu - Pan Michał Nidzgorski.

Na ww. posiedzeniu Rady Nadzorczej Członkowie Rady Nadzorczej URSUS S.A. w restrukturyzacji, mając na uwadze aktualną sytuację ekonomiczno - finansową Spółki, zdecydowali również, iż począwszy od dnia 1 marca 2019 r. będą wykonywali swoje obowiązki bez stałego wynagrodzenia.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
personalia
Ursus
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.