TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Używane autobusy VDL także na platformie Tradus
UŻYWANE, VDL, TRADUS InfoBus.pl - Opublikowano: 22.02.2020 11:06:21
Używane autobusy VDL także na platformie Tradus

Tradus, czyli globalna platforma używanego sprzętu transportowego rozpoczęła współpracę z markę z VDL Bus&Coach.

Do tej pory firma VDL Bus&Coach opierało swoje działania w zakresie wtórnego rynku głównie na własnej stronie internetowej, biurach sprzedaży i oficjalnych dealerach.

Teraz przyszedł czas na czwarty filar, czyli globalną platforma używanego sprzętu transportowego Tradus. Dzięki wspólnemu interfejsowi między platformami VDL i Tradus, ogłoszenia mogą być łatwo przenoszone z wewnętrznego systemu wprost na wirtualną giełdę – a wszystko za pomocą jednego kliknięcia.

-"Ponieważ Tradus jest częścią grupy OLX i działa na arenie międzynarodowej, mamy możliwość korzystania z szerokiego zasięgu transgranicznego w całej Europie, a nawet poza nią. Spodziewamy się wielu korzyści wynikających z podejścia opartego na wymianie danych w Internecie. W szczególności cieszy nas funkcja Market Value (TMV), która dostarczy nam ważnych informacji na temat różnych rynków i ich struktury cenowej. To jest unikalne" powiedział Ferdinand Brouwers, dyrektor ds. sprzedaży na Europę Wschodnią i dyrektor zarządzający VDL Bus Center GmbH.

10% użytkowego rynku

Używane autobusy i autokary to około dziesięć procent używanych pojazdów obecnych na internetowej giełdzie maszyn Tradus.

-"W chwili obecnej na giełdzie używanych autobusów i autokarów notowane jest ponad 1600 maszyn, przez co ta kategoria odgrywa w firmie Tradus ważną rolę. Zapotrzebowanie na ten rodzaj pojazdów jest szczególnie wysokie w takich krajach jak Włochy, Rumunia i Francja. Jako międzynarodowa platforma handlu możemy zaoferować sprzedawcom dostęp do wszystkich ważnych dla nich rynków" – tak o pozyskaniu nowego partnera mówi Joost Goedhart, Sales Lead Europe w firmie Tradus.

Aktualnie Tradus ma ponad 400 tysięcy użytkowników w ponad 40 krajach i jest wiodącą platformą handlową w sektorze pojazdów użytkowych dla transportu, rolnictwa oraz budownictwa. Kupujący szczególnie cenią sobie wskaźnik cen (TMV) oparty na inteligentnej analizie danych, która dostarcza informacji o tym, czy cena danego pojazdu lub maszyny jest stosunkowo niska, optymalna czy za wysoka. To jedyna giełda pojazdów użytkowych, która oferuje taką usługę, tworząc w ten sposób przejrzystość i zaufanie do handlu używanymi pojazdami.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też: