TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Używane autobusy VDL także na platformie Tradus
UŻYWANE, VDL, TRADUS InfoBus.pl - Opublikowano: 22.02.2020 11:06:21
Używane autobusy VDL także na platformie Tradus

Tradus, czyli globalna platforma używanego sprzętu transportowego rozpoczęła współpracę z markę z VDL Bus&Coach.

Do tej pory firma VDL Bus&Coach opierało swoje działania w zakresie wtórnego rynku głównie na własnej stronie internetowej, biurach sprzedaży i oficjalnych dealerach.

Teraz przyszedł czas na czwarty filar, czyli globalną platforma używanego sprzętu transportowego Tradus. Dzięki wspólnemu interfejsowi między platformami VDL i Tradus, ogłoszenia mogą być łatwo przenoszone z wewnętrznego systemu wprost na wirtualną giełdę – a wszystko za pomocą jednego kliknięcia.

-"Ponieważ Tradus jest częścią grupy OLX i działa na arenie międzynarodowej, mamy możliwość korzystania z szerokiego zasięgu transgranicznego w całej Europie, a nawet poza nią. Spodziewamy się wielu korzyści wynikających z podejścia opartego na wymianie danych w Internecie. W szczególności cieszy nas funkcja Market Value (TMV), która dostarczy nam ważnych informacji na temat różnych rynków i ich struktury cenowej. To jest unikalne" powiedział Ferdinand Brouwers, dyrektor ds. sprzedaży na Europę Wschodnią i dyrektor zarządzający VDL Bus Center GmbH.

10% użytkowego rynku

Używane autobusy i autokary to około dziesięć procent używanych pojazdów obecnych na internetowej giełdzie maszyn Tradus.

-"W chwili obecnej na giełdzie używanych autobusów i autokarów notowane jest ponad 1600 maszyn, przez co ta kategoria odgrywa w firmie Tradus ważną rolę. Zapotrzebowanie na ten rodzaj pojazdów jest szczególnie wysokie w takich krajach jak Włochy, Rumunia i Francja. Jako międzynarodowa platforma handlu możemy zaoferować sprzedawcom dostęp do wszystkich ważnych dla nich rynków" – tak o pozyskaniu nowego partnera mówi Joost Goedhart, Sales Lead Europe w firmie Tradus.

Aktualnie Tradus ma ponad 400 tysięcy użytkowników w ponad 40 krajach i jest wiodącą platformą handlową w sektorze pojazdów użytkowych dla transportu, rolnictwa oraz budownictwa. Kupujący szczególnie cenią sobie wskaźnik cen (TMV) oparty na inteligentnej analizie danych, która dostarcza informacji o tym, czy cena danego pojazdu lub maszyny jest stosunkowo niska, optymalna czy za wysoka. To jedyna giełda pojazdów użytkowych, która oferuje taką usługę, tworząc w ten sposób przejrzystość i zaufanie do handlu używanymi pojazdami.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.