TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Volvo Polska: W Top Employers Polska 2018
- Opublikowano: 02.02.2018 19:44:06
Volvo Polska: W Top Employers Polska 2018

Volvo Polska wśród laureatów certyfikacji Top Employers Polska 2018

Volvo Polska z dumą ogłasza oficjalne uzyskanie certyfikacji Top Employers Institute za swoją wyjątkową politykę zatrudnienia.Firma znalazła się wśród laureatów tej prestiżowej certyfikacji już po raz dziewiąty.

Top Employers Institute przeprowadza co roku międzynarodowe badanie certyfikujące doskonałe warunki pracy, tworzone przez pracodawców dla swoich pracowników. Instytut ogłosił właśnie wyniki tegorocznego badania przeprowadzonego u znaczących pracodawców w Polsce. Wskazują one czołowych pracodawców, którzy zapewniają wspaniałe warunki pracy, dbają o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji i dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem. Volvo Polska należy do elitarnego grona organizacji, które zdobyły certyfikacjęTop Employers Polska 2018.

Zgodnie z zasadami obowiązującymi w projekcie Top Employers, pracodawcy przechodzą proces szczegółowego badania, a warunkiem uzyskania certyfikacji jest spełnienie wysokich standardów określonych w badaniu. Niezależny audyt wszystkich odpowiedzi jest dodatkową gwarancją prawidłowego przebiegu procesu.

Top Employers Institute ocenił politykę zatrudnienia firmy w oparciu o następujące kryteria:

• Strategia rozwoju talentów

• Planowanie zasobów ludzkich

• Wdrażanie nowych pracowników (on-boarding)

• Szkolenia i rozwój

• Zarządzanie wynikami

• Rozwijanie umiejętności przywódczych

• Rozwój kariery i planowanie sukcesji

• Wynagrodzenia i świadczenia

• Kulturaorganizacyjna

Joanna Pakos – Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu Volvo Polska: - "Osiągnięcie, które świętujemy dzisiaj stanowi wyjątkowy powód do dumy dla firmy Volvo Polska. Przechodząc po raz kolejny z sukcesem szczegółowy proces certyfikacji Top Employers, potwierdzamy naszą stabilną pozycję wiodącego pracodawcy na polskim rynku, na którym jesteśmy obecni od ponad dwóch dekad i na którym zatrudniamy blisko cztery tysiące pracowników. Uzyskanie Certyfikatu Top Employers po raz dziewiąty z rzędu potwierdza, że nasze dążenia, aby być jak najlepszym pracodawcą, przynoszą oczekiwane rezultaty i dają silną podstawę do dalszego wzrostu. Jesteśmy atrakcyjnym i dobrym miejscem pracy, oferującym szerokie możliwości rozwoju zawodowego, stwarzającym przyjazną atmosferę pracy i przyciągającym utalentowanych pracowników zarówno do obszaru przemysłowego, jak i do naszych globalnych centrów usług biznesowych. Ciesząc się sukcesem, nie zapominamy, że tytuł Top Employer to przede wszystkim zobowiązanie do dalszych ambitnych działań, do wyznaczania najwyższych standardów i tworzenia najlepszych rozwiązań z myślą o naszych obecnych i przyszłych pracownikach."Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.