TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Volvo: Solidnym Pracodawcą Dolnego Śląska
InfoBus.pl - Opublikowano: 01.02.2018 16:05:02
Volvo: Solidny Pracodawca Dolnego Śląska

Volvo na wystawę "Solidny Pracodawca", którą można oglądać do 9 lutego 2018 roku na Placu Solnym w centrum Wrocławia.

Dziesięciu dolnośląskich pracodawców prezentuje się na wystawie zatytułowanej "Solidny Pracodawca", którą na pl. Solnym we Wrocławiu przygotowała wrocławska redakcja Gazety Wyborczej. Wśród nich jest też Volvo Polska.

Celem inicjatywy jest promocja atrakcyjnych pracodawców z Dolnego Śląska i pokazanie możliwości zatrudnienia i rozwoju zawodowego w tym regionie Polski. Na planszach wystawienniczych firmy prezentują swoją działalność, a także informują, jakich kandydatów szukają i jakie warunki pracy im oferują.

Wystawę "Solidny Pracodawca" można oglądać do 9 lutego 2018 roku na Placu Solnym w centrum Wrocławia.

Wrocław szczyci się wyjątkowo niskim bezrobociem (2,2 proc.), co jest dobrą wiadomością dla osób, które rozważają przeniesienie się do Wrocławia na stałe. Potencjalni kandydaci mają wybór ciekawych ofert pracy u atrakcyjch pracodawców, a jednym z nich jest firma Volvo Polska, wielokrotnie wyróżniana w badaniach wiodących pracodawców w Polsce. Z prezentacji Volvo Polska można dowiedzieć się nie tylko jakich pracowników aktualnie poszukuje Volvo, ale także jakie warunki pracy i możliwości rozwoju stwarza i jaki pakiet benefitów oferuje.

Volvo Polska

W Polsce firma jest obecna od lat 70-tych, a we Wrocławiu rozpoczęła działalność przemysłową na początku lat 90-tych. W 1996 roku otwarto fabrykę autobusów, a kolejne lata zaowocowały rozwojem firmy i rozszerzeniem zakresu jej działalności. Obecnie firma Volvo Polska obejmuje: fabrykę autobusów, a także organizacje sprzedaży autobusów, samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych oraz globalne centra dostarczające usługi biznesowe w takich sektorach, jak IT, finansowy i HR.

Volvo Polska zatrudnia ponad 3,5 tysiąca pracowników i jest wiodącym pracodawcą w mieście i w regionie, utytułowanym wyróżnieniami dla najlepszego pracodawcy. W 2017 roku firma Volvo Polska po raz ósmy otrzymała tytuł Top Employer przyznawany przez Top Employers Institute tym pracodawcom, którzy w procesie certyfikacji wykażą, że spełniają najwyższe, międzynarodowe standardy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Firma Volvo Polska zajęła też w 2017 roku drugie miejsce wśród dziesięciu najbardziej atrakcyjnych pracodawców w badaniu Randstad i 3 miejsce w badaniu Antal "Najbardziej pożądani pracodawcy w opinii specjalistów i menedżerów" w kategorii motoryzacja. W listopadzie br. Volvo Polska uplasowała się w gronie dziesięciu najlepszych pracodawców w konkursie TOP Pracodawca w Polsce prowadzonym przez portal PulsHR.pl. Wzorcowe zarządzanie zasobami ludzkimi oraz znaczący wpływ na rozwój gospodarczy regionu i kraju – to główne przesłanki wyboru TOP 10 Pracodawców Polski.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Volvo
fabryka
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.