TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Volvo z 10. tytułem Top Employers Polska
InfoBus.pl - Opublikowano: 04.02.2019 11:00:24
Volvo z 10. tytułem Top Employers Polska

Firma Volvo Polska po raz dziesiąty została laureatem certyfikacji Top Employers Polska.

Firma Volvo Polska po raz dziesiąty znalazła się wśród laureatów prestiżowej certyfikacji prowadzonej przez Top Employers Institute. Czynniki, które zadecydowały o ponownym wyróżnieniu firmy to - niezmienne od lat - wysokie standardy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i wyjątkowe środowisko pracy umożliwiające pracownikom ciągły rozwój.

-"Wierzymy, że organizacje, które zdobyły certyfikat Top Employer 2019 zapewniają wyjątkowe warunki pracy, stale je rozwijają, stawiając swoich pracowników na pierwszym miejscu. Firmy te pomagają wzbogacić świat pracy dzięki zaangażowaniu w tworzenie doskonałych miejsc pracy i dzięki temu są uznawane za pracodawcę z wyboru." – powiedział David Plink, CEO Top Employers Institute.

10-letni laureat

Firma Volvo Polska po raz pierwszy uzyskała certyfikację Top Employers w 2010 roku. Od tego czasu, w corocznym procesie certyfikacji, potwierdza swoją przynależność do elitarnego grona organizacji, które zapewniają swoim pracownikom doskonałe warunki pracy.

-"Podstawą do budowania naszej kultury organizacyjnej jest system wartości Grupy Volvo, który ma ogromne znaczenie dla długofalowej działalności w biznesie. Skandynawska kultura pracy wnosi do organizacji unikalne wzorce odpowiedzialnego i zaangażowanego społecznie biznesu. Jednak to tylko jeden z powodów, dla których od 10 lat z rzędu z sukcesem przechodzimy proces certyfikacji Top Employers. To 10 lat wspaniałej przygody, podczas której zostaliśmy obdarzeni ogromną dozą zaufania ze strony naszych pracowników. Od wielu lat, odkąd istniejemy w Polsce, mamy ten sam sposób podejścia do ludzi. Stawiamy na transparentność i dialog z pracownikami, co buduje wspólnotę i wyjątkową atmosferę pracy. Stwarzamy warunki sprzyjające rozwojowi i zaangażowaniu pracowników. Chcemy, aby nasi pracownicy stali się naszymi ambasadorami". – podkreśla Bożena Michońska – wiceprezes ds. Personalnych i Centrum Ekspertyz Volvo Polska – "Tytuł Top Employer to docenienie naszego podejścia do zarządzania organizacją i ogromny powód do dumy, ale również motywacja do dalszego doskonalenia naszych działań i tworzenia najlepszych praktyk biznesowych z myślą o naszych obecnych i przyszłych pracownikach."


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
nagroda
fabryka
Volvo
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.