TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Volvo z Top Employers Polska 2017
InfoBus.pl - Opublikowano: 23.02.2017 17:36:03
Volvo z Top Employers Polska 2017

Firma Volvo Polska już po raz ósmy uzyskała prestiżową certyfikację Top Employers.

Firma Volvo Polska już po raz ósmy uzyskała prestiżową certyfikację Top Employers. W tegorocznym badaniu poświęconym warunkom pracy u kluczowych pracodawców w Polsce były oceniane między innymi metody wdrażania nowych pracowników, możliwości rozwoju zawodowego, a także kultura organizacyjna.

Międzynarodowe badanie prowadzone co roku przez Top Employers Institute wskazuje czołowych globalnych pracodawców: tych, którzy tworzą doskonałe warunki pracy, dbają o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji i dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem.

Zgodnie z procedurą obowiązującą w projekcie Top Employers, aby uzyskać certyfikację, trzeba spełnić szereg wymogów. Uczestnicy muszą przejść proces szczegółowego badania, wypełniając międzynarodowy kwestionariusz najlepszych praktyk HR. Pozwala on na dogłębną analizę warunków pracy w organizacji. Niezależny audyt wszystkich odpowiedzi jest dodatkową gwarancją prawidłowego i precyzyjnego przebiegu procesu.

Top Employers Institute oceniał politykę zatrudnienia firmy w następujących kategoriach:

? Strategia rozwoju talentów

? Planowanie zasobów ludzkich

? Wdrażanie nowych pracowników (on-boarding)

? Szkolenia i rozwój

? Zarządzanie wynikami

? Rozwijanie umiejętności przywódczych

? Rozwój kariery i planowanie sukcesji

? Wynagrodzenia i świadczenia

? Kultura organizacyjna

Bożena Michońska ? wiceprezes ds. Personalnych i Centrum Ekspertyz Volvo Polska:

-"Tytuł Top Employer to dla nas ogromny powód do dumy. Potwierdza, że nasza firma jest atrakcyjnym i dobrym miejscem pracy. Regularnie, co roku, już od ośmiu lat z sukcesem przechodzimy proces certyfikacji. Oznacza to, że mamy ugruntowaną pozycję na rynku pracy i jesteśmy stabilną organizacją, która nie tylko utrzymuje wysoki poziom na przestrzeni wielu lat, ale również, ze względu na rosnące wymagania, nieustannie doskonali swoje działania i polepsza wyniki. Certyfikat Top Employers to dla nas także zobowiązanie ? do pracy w oparciu o najwyższe standardy, do tworzenia atrakcyjnych warunków pracy i dbania o wyjątkową atmosferę sprzyjającą rozwojowi i zaangażowaniu pracowników."



Sprawdź też:
Volvo
fabryka

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.