TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Volvo z Top Employers Polska 2017
InfoBus.pl - Opublikowano: 23.02.2017 17:36:03
Volvo z Top Employers Polska 2017

Firma Volvo Polska już po raz ósmy uzyskała prestiżową certyfikację Top Employers.

Firma Volvo Polska już po raz ósmy uzyskała prestiżową certyfikację Top Employers. W tegorocznym badaniu poświęconym warunkom pracy u kluczowych pracodawców w Polsce były oceniane między innymi metody wdrażania nowych pracowników, możliwości rozwoju zawodowego, a także kultura organizacyjna.

Międzynarodowe badanie prowadzone co roku przez Top Employers Institute wskazuje czołowych globalnych pracodawców: tych, którzy tworzą doskonałe warunki pracy, dbają o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji i dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem.

Zgodnie z procedurą obowiązującą w projekcie Top Employers, aby uzyskać certyfikację, trzeba spełnić szereg wymogów. Uczestnicy muszą przejść proces szczegółowego badania, wypełniając międzynarodowy kwestionariusz najlepszych praktyk HR. Pozwala on na dogłębną analizę warunków pracy w organizacji. Niezależny audyt wszystkich odpowiedzi jest dodatkową gwarancją prawidłowego i precyzyjnego przebiegu procesu.

Top Employers Institute oceniał politykę zatrudnienia firmy w następujących kategoriach:

? Strategia rozwoju talentów

? Planowanie zasobów ludzkich

? Wdrażanie nowych pracowników (on-boarding)

? Szkolenia i rozwój

? Zarządzanie wynikami

? Rozwijanie umiejętności przywódczych

? Rozwój kariery i planowanie sukcesji

? Wynagrodzenia i świadczenia

? Kultura organizacyjna

Bożena Michońska ? wiceprezes ds. Personalnych i Centrum Ekspertyz Volvo Polska:

-"Tytuł Top Employer to dla nas ogromny powód do dumy. Potwierdza, że nasza firma jest atrakcyjnym i dobrym miejscem pracy. Regularnie, co roku, już od ośmiu lat z sukcesem przechodzimy proces certyfikacji. Oznacza to, że mamy ugruntowaną pozycję na rynku pracy i jesteśmy stabilną organizacją, która nie tylko utrzymuje wysoki poziom na przestrzeni wielu lat, ale również, ze względu na rosnące wymagania, nieustannie doskonali swoje działania i polepsza wyniki. Certyfikat Top Employers to dla nas także zobowiązanie ? do pracy w oparciu o najwyższe standardy, do tworzenia atrakcyjnych warunków pracy i dbania o wyjątkową atmosferę sprzyjającą rozwojowi i zaangażowaniu pracowników."Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Volvo
fabryka
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.