TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wakacyjna promocja do Kołobrzegu. Z PKS Polonus
InfoBus.pl - Opublikowano: 16.05.2018 13:29:46
Wakacyjna promocja do Kołobrzegu. Z PKS Polonus

Polonus przygotował dla swoich pasażerów promocję na wakacyjne kursy z Warszawy do Kołobrzegu. Ceny biletów od 39 zł

Przewoźnik autokarowy Polonus przygotował dla swoich pasażerów letnią niespodziankę na wakacyjne kursy z Warszawy do przepięknego i słonecznego Kołobrzegu.

Kołobrzeg kusi piękną plażą i efektownym molo, a także muzeum 6D, które zainteresuje najmłodszych podróżników. Sezon urlopowy zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto zaplanować rodzinny wyjazd nad morze już dziś.

Aby ułatwić podjęcie decyzji Polonus udostępnia pulę promocyjnych biletów zaczynających się już od 39 zł do wykorzystania na trasie Warszawa – Kołobrzeg. Warto się śpieszyć z zakupem, ponieważ pula jest ograniczona. Jak zawsze obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy!

PKS Polonus

Polonus jest narodowym przewoźnikiem autokarowym świadczącym usługi przewozu osób w regularnej komunikacji lokalnej, dalekobieżnej i międzynarodowej. Strategiczny polski przewoźnik, będący spółką Skarbu Państwa obsługuje blisko 40 linii, łącząc główne ośrodki miejskie i turystyczne z Warszawą. Z usług Polonusa, realizowanych w oparciu o bazy transportowe w Warszawie, Nowym Dworze Mazowieckim i Piasecznie korzysta ponad 2 mln pasażerów rocznie.

Jednocześnie Polonus jest operatorem Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia – jednego z największych i najważniejszych węzłów komunikacyjnych w Polsce. Spółka posiada własny system zarządzania dworcem oraz platformę sprzedaży biletów DworzecOnline.pl.

Oferta wiodącego polskiego przewoźnika skierowana jest do osób, które chcą podróżować komfortowo, bezpiecznie i w atrakcyjnych cenach. Polonus posiada w ciągłej sprzedaży promocyjne pule biletów po 5 zł, 10 zł i 15 zł oraz zapewnia zniżki do 30% na bilet powrotny czy stały rabat 50% dla dzieci i uczniów w wieku do 13 lat.

Najpopularniejsze kierunki całoroczne, obsługiwane przez Polonus, to linie do: Szklarskiej Poręby, Kudowy-Zdroju, Krynicy-Zdroju, Kętrzyna, Mrągowa, Gołdapi, Szczawnicy, Koszalina, Olsztyna, Sandomierza i Inowrocławia. Najpopularniejsze miejscowości sezonowe, z których korzystają pasażerowie to: Kołobrzeg, Darłowo, Mielno, Łeba, Dębki, Karwia, Jastrzębia Góra, Władysławowo, Krynica Morska, Giżycko czy Mikołajki. W komunikacji międzynarodowej Polonus obsługuje linie do: Lwowa, Truskawca i Drohobycza w Ukrainie.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
PKS Polonus