TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wałbrzyskie autobusy z "Biletem zintegrowanym"
InfoBus.pl - Opublikowano: 07.10.2016 12:48:11
Wałbrzyskie autobusy z

Pasażerowie korzystający z transportu publicznego w ramach Aglomeracji Wałbrzyskiej mogą już korzystać z oferty "Bilet zintegrowany Wałbrzych".

Pasażerowie korzystający z transportu publicznego w ramach Aglomeracji Wałbrzyskiej mogą już korzystać z oferty "Bilet zintegrowany Wałbrzych".

Kierowana jest ona do pasażerów korzystających z komunikacji miejskiej organizowanej przez Gminę Wałbrzych oraz Kolei Dolnośląskich

Bilet wydany według oferty uprawnia jego posiadacza do:

  • nieograniczonej liczby przejazdów autobusami na wszystkich liniach komunikacji miejskiej organizowanej przez ZDKiUM w ramach służby publicznej na terenie gmin Boguszów Gorce, Głuszyca, Jedlina-Zdrój, Mieroszów, Szczawno-Zdrój, Walim i Wałbrzych (we wszystkie dni w okresie ważności biletu kolejowego)

  • nieograniczonej liczby przejazdów pociągami Kolei Dolnośląskich na trasie wskazanej na bilecie, przy czym co najmniej jedną ze stacji musi być: Boguszów-Gorce, Boguszów-Gorce Wschód, Boguszów-Gorce Zachód, Głuszyca, Głuszyca Górna, Jedlina Górna lub Jedlina Zdrój, Wałbrzych Fabryczny, Wałbrzych Główny, Wałbrzych Miasto, Wałbrzych Szczawienko

Sprzedaż biletów prowadzą wyłącznie Biura Obsługi Klienta i kasy biletowe KD na dworcach:

  • - Jelenia Góra,

  • - Kłodzko Główne,

  • - Wałbrzych Miasto,

  • - Wrocław Główny.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Wałbrzych
bilet
Koleje Dolnośląskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.