TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warmińsko-mazurskie: Zagapił się i wjechał w minibus
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 12.06.2018 12:23:24

12 czerwca miał miejsce wypadek minibusa - 4 dzieci trafiło do szpitala.

12 czerwca miał miejsce wypadek minibusa -  4 dzieci trafiło do szpitala.

Sześć osób, w tym czworo dzieci, trafiło do szpitali na obserwację po wypadku busa o koło Mikołajek (warmińsko-mazurskie). Do wypadku doszło, gdy kierowca samochodu osobowego, najprawdopodobniej zagapił się i najechał na tył autobusu przewożącego uczniów na wycieczkę.

Rzeczniczka komendy powiatowej policji w Piszu Anna Szypczyńska podała we wtorek PAP, że do wypadku doszło po godzinie 9.00 na drodze krajowej 58 Mikołajki-Wojnowo. Kierująca volkswagenem nie zachowała ostrożności i najechała na tył busa przewożącego na wycieczkę dzieci. Bus został zepchnięty do rowu.

Busem podróżowało 10 dzieci ze starszych klas podstawówki z Mikołajek. W pojeździe oprócz dzieci było 2 opiekunów i kierowca. Czworo dzieci i kierowcy obu aut trafili na obserwację do szpitali m.in. w Piszu.

Kierowcy busa i samochodu osobowego byli trzeźwi. Policja ustala okoliczności wypadku. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Warmińsko-Mazurskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.