TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa: Autobus potrącił pieszego
InfoBus.pl - Opublikowano: 20.01.2020 12:53:07

Wszczęto śledztwo ws. śmiertelnego potrącenia pieszego przez autobus miejski.

Wszczęto śledztwo ws. śmiertelnego potrącenia pieszego przez autobus miejski

W niedzielę - 19 stycznia - ok. godz. 20 na ul. Żółkiewskiego w Wesołej doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny przez autobus linii 173 - poinformował w poniedziałek PAP asp. szt. Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji. W sprawie zostało wszczęte śledztwo. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna nie przechodził na przejściu dla pieszych.

"Będziemy ustalali okoliczności tego tragicznego zdarzenia" - powiedział PAP asp. szt. Oleszczuk. Dopytywany, czy mężczyzna przechodził przez ulicę w niedozwolonym miejscu, Oleszczuk powiedział, że "będzie to przedmiotem sprawy". "Wiem, że nie było to na przejściu dla pieszych" - powiedział.

Oleszczuk poinformował jednocześnie, że kierowca autobusu był trzeźwy, a nikt z pasażerów autobusu linii 173 nie odniósł obrażeń. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Mazowieckie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.