TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa: Autobus uderzył w bok auta
TVN24 WARSZAWA - Opublikowano: 18.05.2017 12:45:13 1 komentarz

17 maja warszawski autobus miejski wymusił pierwszeństwo i uderzył w auto

Jak informuje portal TVNWarszawa - autobus miejski uderzył w bok samochodu osobowego na skrzyżowaniu ulic Modlińskiej i Światowida w Warszawie.

- Kierowca autobusu linii 516 wymusił pierwszeństwo i uderzył w bok volvo - powiedział portalowi tvnwarszawa.pl Igor Krajnow, rzecznik Zarządu Transportu Miejskiego.

Autobus skręcał w lewo w kierunku Nowodworów, kiedy zielone światło miał już jadący z przeciwka w kierunku Żerania kierowca volvo. Nikomu nic się nie stało.

fot. Kontakt24, TVN24 Warszawa

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Warszawa
  • gf3tg – 18.12.2017

    Auto skup S-car. To my najlepiej wiemy ile jest wart twój samochód. Współpracując z nami będziesz zadowolony ze sprzedaży swojego swojego samochodu. Skontaktuj się z nami http://s-car.pl/

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.