TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa: Autobus uderzył w bok auta
TVN24 WARSZAWA - Opublikowano: 18.05.2017 12:45:13

Jak informuje portal TVNWarszawa - autobus miejski uderzył w bok samochodu osobowego na skrzyżowaniu ulic Modlińskiej i Światowida w Warszawie.

- Kierowca autobusu linii 516 wymusił pierwszeństwo i uderzył w bok volvo - powiedział portalowi tvnwarszawa.pl Igor Krajnow, rzecznik Zarządu Transportu Miejskiego.

Autobus skręcał w lewo w kierunku Nowodworów, kiedy zielone światło miał już jadący z przeciwka w kierunku Żerania kierowca volvo. Nikomu nic się nie stało.

fot. Kontakt24, TVN24 Warszawa

WIĘCEJ
Sprawdź też:
wypadek
Warszawa

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.