TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa: Autobus zderzył się z ciężarówką na Bródnie
TVN24.PL WARSZAWA - Opublikowano: 10.09.2018 15:07:10

8 września autobus i samochód ciężarowy zderzyły się na Bródnie.

Jak informuje TVN24 Warszawa - 8 września autobus i samochód ciężarowy zderzyły się na Bródnie.

Do kolizji doszło około godziny 8 na skrzyżowaniu ulic Świętego Wincentego i Kondratowicza. - Zderzyły się autobus linii 126, w którym nie było pasażerów, i auto ciężarowe - informowała Ewa Szymańska-Sitkiewicz z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Dodała, że kierowca samochodu ciężarowego został przebadany w karetce. - Zdecydowano o przewiezieniu go do szpitala - podała później Sitkiewicz zastrzegając przy tym, że obrażenia mężczyzny nie były poważne.

- Oba pojazdy zostały bardzo zniszczone. Szoferka kierowcy autobusu była zmiażdżona do połowy, to cud, że mężczyźnie nic mu się nie stało - relacjonował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Jak opisywał, na miejscu pojawił się ciężki sprzęt, dzięki któremu udało się rozdzielić dwa szczepione ze sobą samochody.

fot. TVN24.pl Warszawa


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Mazowieckie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.