TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa: Autobus zderzył się ze skodą
TVN24 WARSZAWA - Opublikowano: 11.05.2017 15:03:08

9 maja samochód osobowy zderzył się z autobusem w Warszawie na Jagiellońskiej, na wysokości numeru 88.

Jak informuje portal tvnwarszawa.pl - 9 maja samochód osobowy zderzył się z autobusem w Warszawie na Jagiellońskiej, na wysokości numeru 88.

Pojazdy zderzyły się tuż przed 16. - Jednej osobie, będzie udzielana pomoc lekarska. Ruch odbywa się jednym pasem w kierunku ronda Starzyńskiego. W drugą stronę ruch odbywa się normalnie. Nie mamy informacji, aby ktoś jadący autobusem ucierpiał - poinformował Rafał Retmaniak z zespołu prasowego stołecznej policji.

fot. TVN24 Warszawa

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Warszawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.