TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa: Autobus zderzył się ze skodą
TVN24 WARSZAWA - Opublikowano: 11.05.2017 15:03:08

9 maja samochód osobowy zderzył się z autobusem w Warszawie na Jagiellońskiej, na wysokości numeru 88.

Jak informuje portal tvnwarszawa.pl - 9 maja samochód osobowy zderzył się z autobusem w Warszawie na Jagiellońskiej, na wysokości numeru 88.

Pojazdy zderzyły się tuż przed 16. - Jednej osobie, będzie udzielana pomoc lekarska. Ruch odbywa się jednym pasem w kierunku ronda Starzyńskiego. W drugą stronę ruch odbywa się normalnie. Nie mamy informacji, aby ktoś jadący autobusem ucierpiał - poinformował Rafał Retmaniak z zespołu prasowego stołecznej policji.

fot. TVN24 Warszawa

WIĘCEJ
Sprawdź też:
wypadek
Warszawa

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.