TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa: Kolizja na Modlińskiej
TVN24 WARSZAWA - Opublikowano: 17.05.2017 12:16:10

16 maja doszło do kolizji miejskiego autobusu na skrzyżowaniu Modlińskiej ze Światowida.

Jak informuje portal TVN24 Warszawa - 16 maja w Warszawie doszło do kolizji miejskiego autobusu na skrzyżowaniu Modlińskiej ze Światowida.

- W wypadku brał udział autobus oraz samochód osobowy - napisał na Kontakt24 SamurajV.

Okazuje się, że nie był to wypadek - nikt nie został ranny. Nie była też wzywana policja.

- Do zderzenia doszło na rogu Modlińskiej i Światowida - precyzuje Igor Krajnow, rzecznik Zarządu Transportu Miejskiego. Kierowca autobusu linii 516 wymusił pierwszeństwo i uderzył w bok volvo - dodaje.

Autobus skręcał w lewo w kierunku Nowodworów, kiedy zielone światło miał już jadący z przeciwka w kierunku Żerania kierowca volvo.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Warszawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.