TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa: Kolizja na Modlińskiej
TVN24 WARSZAWA - Opublikowano: 17.05.2017 12:16:10

16 maja doszło do kolizji miejskiego autobusu na skrzyżowaniu Modlińskiej ze Światowida.

Jak informuje portal TVN24 Warszawa - 16 maja w Warszawie doszło do kolizji miejskiego autobusu na skrzyżowaniu Modlińskiej ze Światowida.

- W wypadku brał udział autobus oraz samochód osobowy - napisał na Kontakt24 SamurajV.

Okazuje się, że nie był to wypadek - nikt nie został ranny. Nie była też wzywana policja.

- Do zderzenia doszło na rogu Modlińskiej i Światowida - precyzuje Igor Krajnow, rzecznik Zarządu Transportu Miejskiego. Kierowca autobusu linii 516 wymusił pierwszeństwo i uderzył w bok volvo - dodaje.

Autobus skręcał w lewo w kierunku Nowodworów, kiedy zielone światło miał już jadący z przeciwka w kierunku Żerania kierowca volvo.


WIĘCEJ
Sprawdź też:
wypadek
Warszawa

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.