TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa: Kto przejmie linię do Płocka?
InfoBus.pl - Opublikowano: 16.03.2017 12:00:54

Jedna z firm transportowych wykonująca regularny transport autobusowy na linii Warszawa-Płock zamierza oddać swoją trasę ? w dobre ręce.

Jedna z firm transportowych wykonująca regularny transport autobusowy na linii Warszawa-Płock zamierza oddać swoją trasę ? w dobre ręce.

Brzmi jak żart, ale to poważna sprawa ? w zasadzie nie mająca chyba precedensu na naszym rynku transportowym. Jednak każdemu przedsiębiorstwu może przydarzyć się zmiana planów i tutaj mamy taki przypadek.

Linia obsługiwana jest standardowymi autobusami, które wykonują 12 kursów dziennie. Zdaniem aktualnego operatora trasa jest dochodowa i w przypadku jej dofinansowania może stanowić np. dobre uzupełnienie dotychczasowej siatki połączeń.

Zainteresowane osoby / firmy proszone są o kontakt pod numerem telefonu: +48 721 122 081.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linia
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.