TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa: Kto przejmie linię do Płocka?
InfoBus.pl - Opublikowano: 16.03.2017 12:00:54

Jedna z firm transportowych wykonująca regularny transport autobusowy na linii Warszawa-Płock zamierza oddać swoją trasę ? w dobre ręce.

Jedna z firm transportowych wykonująca regularny transport autobusowy na linii Warszawa-Płock zamierza oddać swoją trasę ? w dobre ręce.

Brzmi jak żart, ale to poważna sprawa ? w zasadzie nie mająca chyba precedensu na naszym rynku transportowym. Jednak każdemu przedsiębiorstwu może przydarzyć się zmiana planów i tutaj mamy taki przypadek.

Linia obsługiwana jest standardowymi autobusami, które wykonują 12 kursów dziennie. Zdaniem aktualnego operatora trasa jest dochodowa i w przypadku jej dofinansowania może stanowić np. dobre uzupełnienie dotychczasowej siatki połączeń.

Zainteresowane osoby / firmy proszone są o kontakt pod numerem telefonu: +48 721 122 081.


Sprawdź też:
linia

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.