TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa: Wypadek miejskiego autobusu
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 10.05.2018 13:41:44

Warszawa/ Zderzenie samochodu osobowego z autobusem; 5 osób rannych

10 maja na warszawskim Ursusie doszło do zderzenia autobusu komunikacji miejskiej z samochodem osobowym - poinformował PAP zespół prasowy KSP. Rannych zostało 5 osób, w tym dziecko. Na razie nie ma żadnych utrudnień w ruchu związanych z wypadkiem.

Jak poinformowała PAP komisarz Monika Brodowska z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji na ul. Skoroszewskiej w dzielnicy Ursus doszło do zderzenia autobusu komunikacji miejskiej linii nr 177 z samochodem osobowym fordem. Ranna została kobieta kierująca fordem oraz czterej pasażerowie autobusu, w tym dziecko.

Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Według wstępnych informacji policji ford miał wyjechać z ulicy podporządkowanej.

Na razie nie ma żadnych utrudnień w ruchu związanych z wypadkiem.


fot. Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Warszawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.