TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa: Zasłabł kierowca autobusu
GAZETA WYBORCZA-WARSZAWA - Opublikowano: 08.02.2018 12:10:50

6 lutego zasłabł kierowca autobusu. Pojazd staranował cztery samochody. Autobus zatrzymali pasażerowie

Jak informuje Gazeta Wyborcza-Warszawa - 6 lutego na Trakcie Lubelskim zasłabł kierowca miejskiego autobusu. Pojazd staranował cztery samochody. Autobus zatrzymali pasażerowie

Kierowca autobusu linii 702 w Wawrze zasłabł za kierownicą, a pojazd uszkodził cztery samochody i ogrodzenie przydrożnej posesji. Po kilku sekundach do kabiny kierowcy wdarli się pasażerowie, którzy nacisnęli hamulec i zatrzymali pojazd.

Do zdarzenia doszło we wtorek tuż po godz. 15.30 na Trakcie Lubelskim na wysokości ul. Floriana. Kierowca autobusu linii 702, jadąc w kierunku Otwocka, zasłabł za kierownicą. – Pojazd uderzył w jadący przed nim samochód, następnie uszkodził ogrodzenie jednej z posesji i wjechał w trzy kolejne auta. Autobus zatrzymali pasażerowie, którzy wdarli się do kabiny kierowcy i nacisnęli hamulec – mówi "Stołecznej" jeden ze świadków wydarzenia. Pogotowie zabrało kierowcę do szpitala.

Igor Krajnow, rzecznik prasowy ZTM, potwierdza, że doszło do takiego wypadku. – Przyczyną było zasłabnięcie kierowcy. Przez krótki czas przejazd Traktem Lubelskim w obie strony był zablokowany, ale ruch został już wznowiony – mówi rzecznik.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
ZTM Warszawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.