TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa: Zderzenie autobusu, radiowozu i motoroweru
InfoBus.pl - Opublikowano: 24.04.2019 11:41:30

24 kwietnia miało miejsce zderzenie autobusu, radiowozu i motoroweru - w Warszawie na ul. Puławskiej.

24 kwietnia miało miejsce zderzenie autobusu, radiowozu i motoroweru - w Warszawie na ul. Puławskiej.

Ok. 8.30 na skrzyżowaniu ulic Goworka i Puławskiej doszło do zderzenia autobusu, radiowozu i motoroweru. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w rejonie skrzyżowania, które potrwają dłuższy czas - powiedziała w środę PAP asp. szt. Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

Jak dodała Wersocka, na miejscu jest policja, która ustala przyczyny zdarzenia. Na razie nie ma informacji o osobach rannych.(PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Warszawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.