TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa: Zderzenie autobusu z busem
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 07.02.2020 12:52:30

W alei 4 Czerwca 1989 roku autobus miejski zderzył się busem.

W alei 4 Czerwca 1989 roku autobus miejski zderzył się busem - poinformowała 7 lutego PAP Beata Czyszczoń z Komendy Stołecznej Policji.

Do zderzenia doszło na moście przy al. 4 czerwca. Według wstępnych ustaleń autobus miejski najechał na dostawczego busa.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. "Kierowca volkswagena został przewieziony do szpitala" - powiedziała PAP Beata Czyszczoń z Komendy Stołecznej Policji. Dodała, że autobus nie wiózł pasażerów, bo był to "przejazd techniczny".(PAP)
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Mazowieckie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.