TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa/ Zderzenie dwóch samochodów i autobusu
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 10.05.2019 10:44:12

10 maja, na ul. Pułkowej w kierunku na Gdańsk doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i autobusu linii 181. Jedna osoba jest ranna.

10 maja, na ul. Pułkowej w kierunku na Gdańsk doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i autobusu linii 181. Jedna osoba jest ranna.

Na ul. Pułkowej zderzyły się dwa samochody osobowe i autobus linii 181. Na miejscu trwają czynności policjantów zmierzające do ustalenia przyczyn wypadku - poinformowała PAP komisarz Ewa Szymańska-Sitkiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

Ranna jest jedna osoba z samochodu osobowego renault. W tej chwili nie ma jeszcze informacji, czy kierowcy byli trzeźwi.

W miejscy wypadku są utrudnienia. Jeden samochód stoi w poprzek na środkowym pasie. Zablokowany jest też lewy pas ruchu. Ruch odbywa się prawym pasem. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Warszawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.