TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawski buspas w nowej technologii
InfoBus.pl - Opublikowano: 12.12.2019 11:00:06
Warszawski busas w nowej technologii

Zakończył się remont warszawskiego buspasu w al. Stanów Zjednoczonych. Jezdnia ma nowy, wzmacniany asfalt.

Zakończył się remont warszawskiego buspasu w al. Stanów Zjednoczonych. Jezdnia ma nowy, wzmacniany asfalt.

-"Zakończyliśmy prace związane z wymianą buspasa w al. Stanów Zjednoczonych. Nowy asfalt pojawił się na ponad kilometrowym odcinku pomiędzy ul. Saską a Ostrobramską w kierunku Grochowa - informuje ZDM Warszawa.

Prace rozpoczęły się w piątkowy wieczór i trwały przez cały weekend. W tym czasie ułożyliśmy ponad 4 tys. m.kw. nowego asfaltu. Został on wzmocniony specjalną siatką szklano-węglową, co wydłuży trwałość remontu. Odtworzono również oznakowanie poziome.

Remont pasów dla autobusów w al. Stanów Zjednoczonych prowadzony był w ramach robót utrzymaniowych. Zobaczcie kilka zdjęć po zakończonych pracach.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
buspas
Warszawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.