TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wchodzi Bosch Coach Infotainment. Aby podróż była przyjemniejsza
InfoBus.pl - Opublikowano: 31.08.2020 13:00:24
Wchodzi Coach Infotainment. Aby podróż była przyjemniejsza

Na rynek wchodzi najnowsza generacja systemów informacyjno-rozrywkowych firmy Bosch, do profesjonalnego użytku m.in. w autokarach.

Firma El-Cab Sp. z o.o. od wielu lat jest dystrybutorem na rynek polski produktów firmy Bosch Car Multimedia z przeznaczeniem do autokarów, autobusów i pojazdów użytkowych.

Dynamicznie rozwijająca się sytuacja w transporcie publicznym wymusza na producentach dostarczanie coraz bardziej rozbudowanych jeśli chodzi o użytkowość, jak również kompleksowych rozwiązań, a nie jedynie pojedynczych produktów czy komponentów.

Firma Bosch Car Multimadia stara się podążać za tymi trendami zaskakując nas zaawansowanymi produktami z przeznaczeniem między innymi do zastosowania w autobusach. Jednym z takich rozwiązań jest seria produktów Coach Infotainment.

Coach Infotainment

Jest to najnowsza generacja systemów informacyjno-rozrywkowych firmy Bosch, do profesjonalnego użytku między innymi w autokarach. Dzięki doskonale dopasowanym komponentom, certyfikowanym zgodnie ze wszystkimi odpowiednimi normami automotive, a także wysokiej jakości transmisji sygnału przez Ethernet AVB, wnętrze autobusu przekształca się w "cyfrową sieć na kołach", która zaspokaja potrzeby zarówno kierowcy, jak i pasażerów. Monitory o wysokiej rozdzielczości i innowacyjne systemy dźwiękowe firmy Bosch stanowią uzupełnienie tej serii produktów.

-"Możliwość ciągłego aktualizowania serii Coach Infotainment gwarantuje długoterminową żywotność systemu. Ponadto rozwiązanie może być używane w pojazdach na całym świecie co jest niewątpliwie ogromną zaletą" – mówi Piotr Burał, product manager firmy El-Cab Sp. z o.o. specjalizujący się w systemach audio-video.

-"Dzięki łatwej instalacji i obsłudze, a także niezawodności oraz innowacyjności tego systemu, podróżowanie autokarem staje się atrakcyjniejsze i bardziej komfortowe w porównaniu z innymi środkami transportu. Są to bezpośrednie korzyści płynące z zastosowania tego systemu zarówno dla producentów autobusów, jak i operatorów publicznego transportu zbiorowego. Seria Coach Infotainment zostanie wprowadzona na rynek we wrześniu tego roku a od stycznia 2021 będzie dostępna w sprzedaży. Zachęcam do kontaktu celem porozmawiania na temat możliwości i zalet tego systemu" – dodaje Piotr Burał.

Szczegółowe informacje na temat produktów Bosch Car Multimedia, w tym również serii Coach Infotainment można znaleźć TUTAJSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
komponenty
autokar
El-Cab