TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wielu chętnych do pracy w MZA Warszawa
INFOBUS.PL - Opublikowano: 09.03.2018 11:13:30
Wielu chętnych do pracy w MZA Warszawa

Prawie sto kandydatek i kandydatów zgłosiło się na wczorajszą Giełdę Pracy na terenie zajezdni "Woronicza". 60 z nich najprawdopodobniej już wkrótce usiądzie za kierownicą autobusów MZA

Prawie sto kandydatek i kandydatów zgłosiło się na wczorajszą Giełdę Pracy na terenie zajezdni "Woronicza". 60 z nich najprawdopodobniej już wkrótce usiądzie za kierownicą autobusów MZA i będzie woziło mieszkańców Warszawy.

Dla części osób to spełnienie marzeń z dzieciństwa, dla innych nowy sposób na życie. W ofercie MZA doceniają stabilną pracę, krótkie dojazdy i atrakcyjne dla nich zarobki. Zgłaszają się chętnie – jest ich zdecydowanie więcej niż miejsc przewidzianych dla uczestników Giełdy Pracy. Oczekiwania jakie stawiają Miejskie Zakłady Autobusowe to między innymi niekaralność, wysoka kultura osobista czy pozytywne nastawienie do pracy.

Giełda Pracy to efekt współpracy Miejskich Zakładów Autobusowych i Urzędu Pracy m. st. Warszawy. Dzięki niej bezrobotni chętni będą mogli za darmo uzyskać uprawnienia do prowadzenia autobusów, a potem znajdą pracę w miejskiej spółce, która jest jednym z największych pracodawców na Mazowszu.

Codziennie na ulice Warszawy wyjeżdża 1220 autobusów, które obsługuje 3500 kierowców. Spółka zapewnia obsługę prawie 150 linii, a rocznie przewozimy niemal pół miliarda pasażerów.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MZA Warszawa
kierowca
  • Karol David Bil – 09.03.2018

    Tak jak w każdym pkm . Zainteresowanie spore A po 3 m-ce zostaje kilka osób . Reszta ucieka byle szybko

  • Kamil Marcinczak – 09.03.2018

    Chetnych to jest duzo :D

  • Kachol Drako – 09.03.2018

    Ale robić to nie ma komu.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.