TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Włochy: Wypadek autokaru z rosyjskimi turystami
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 22.05.2019 12:07:05

22 maja jedna osoba zginęła, ranni w wypadku autokaru z rosyjskimi turystami.

22 maja jedna osoba zginęła, ranni w wypadku autokaru z rosyjskimi turystami.

Jedna osoba zginęła, a co najmniej 10 zostało rannych w środę w wypadku autokaru z rosyjskimi turystami na drodze między Sieną i Florencją we Włoszech - podały media.

Pojazd spadł ze skarpy i przewrócił się.

Do wypadku doszło w rejonie miejscowości Monteriggioni koło Sieny. Autokarem podróżowało około 60 turystów z Rosji. Kilkoro turystów jest poważnie rannych - poinformowały lokalne media z Toskanii.

Agencja TASS, powołując się na ambasadę Rosji we Włoszech, podała, że co najmniej 10 osób zostało rannych. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Włochy
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.