TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wpadł kolejny przemytniczy autobus. W Bezledach
InfoBus.pl - Opublikowano: 13.07.2019 14:00:47
Wpadł kolejny przemytniczy autobus ; fot. KAS

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z działu realizacji z Bezled zajęli kolejny autobus przemycającego papierosy.

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z działu realizacji z Bezled zajęli kolejny autobus przemycającego papierosy.

W środę - 3 lipca br. - w godzinach popołudniowych, funkcjonariusze celno-skarbowi wytypowali do kontroli autobus na kętrzyńskich numerach rejestracyjnych. Pojazdem kierował mieszkaniec Kętrzyna, dobrze znany funkcjonariuszom.

Pojazd został dokładnie sprawdzony i okazało się, że są w nim skrytki.

W przerobionej chłodnicy silnika która posiadała specjalnie skonstruowaną stalową skrzynię, a także w stalowych atrapach akumulatorów oraz w dachu pojazdu ukryty był przemyt.

W sumie z autobusu wydobyto 810 paczek papierosów.

Wobec kierowcy pojazdu wszczęto sprawę karną. Ponadto, w związku z tym, że pojazd został przystosowany do przemytu towarów, celnicy zadecydowali o zajęciu autobusu jako dowodu przestępstwa


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
granica
  • Radosław Cudzich – 13.07.2019

    W bezledach? To tam gdzie używa się tylko tradycyjnych żarówek? 🤔

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.