TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wraca promocja Tanie Powroty z Polonus
InfoBus.pl - Opublikowano: 15.02.2019 17:30:29
Wraca promocja Tanie Powroty z Polonus

Polonus wprowadza nową odsłonę promocji Tanie Powroty z Polonus, czyli bilet powrotny taniej o 30%

Polonus wprowadza nową odsłonę promocji Tanie Powroty z Polonus, czyli bilet powrotny taniej o 30%

Promocja skierowana jest do pasażerów, którzy do 17.04.2019 r. zakupią bilet na przejazd tym samym odcinkiem danej relacji w obie strony – przejazd "Tam i z Powrotem", na kursy krajowe wykonywane przez Polonus.

Pasażer może skorzystać z promocji poprzez dokonanie zakupu biletu w okresie obowiązywania promocji: w kasach biletowych uczestniczących w promocji, w punktach sprzedaży agencyjnej lub na stronie www.pkspolonus.pl, www.dworzeconline.pl, www.zdo.pl, www.PolonusPartner.pl. Należy dokonać łącznego zakupu biletu w taryfie normalnej lub z ulgą handlową i biletu powrotnego normalnego dokonanego w jednej transakcji, na ten sam odcinek danej relacji – przejazd "Tam i z powrotem".

Dokonując zakupu biletu/biletów na tam i powrót w jednej transakcji system sprzedaży automatycznie przelicza bilet/bilety powrotne z bonifikatą -30%

Bilety zakupione w promocji "Tanie powroty z Polonus" nie łączą się z żadną inną promocją, ulgą bądź zniżką ustawową w myśl zasady "zniżki nie sumują się".Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Polonus
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.