TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wrocław: Z promilami na podmiejskiej linii
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 04.01.2019 17:13:29

Kierowca autobusu podmiejskiej linii z 2 promilami alkoholu.

4 stycznia dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca autobusu podmiejskiej linii we Wrocławiu. Zatrzymała go policja wezwana po kolizji przez strażaków.

W podwrocławskiej miejscowości Groblice wóz strażacki i mijający go autobus otarły się lusterkami. Strażacy zatrzymali się i wezwali do kolizji policję, autobus zaś, nie zatrzymując się, odjechał.

Gdy policja prowadziła oględziny miejsca zdarzenia, ponownie nadjechał autobus, który według relacji strażaków "zahaczył" lusterko ich wozu. "Policjanci zatrzymali autobus. Okazało się, że jego kierowca miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu" - powiedział PAP rzecznik Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu Łukasz Dutkowiak.

W autobusie podróżowało dwóch pasażerów. Kierowca został zatrzymany. Grozi mu do dwóch lat więzienia.(PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
kontrola
promile
Wrocław
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.