TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wsiądź do Ogórka i … zacznij pracować w MPK Kraków
InfoBus.pl - Opublikowano: 14.04.2018 20:35:46
Wsiądź do ogórka i … zacznij pracować w MPK Kraków

Od 16 do 20 kwietnia po ulicach Krakowa będzie kursował zabytkowy autobus "Ogórek", który zamieni się w mobilny punkt informacyjny dla wszystkich osób zainteresowanych pracą w MPK.

Od 16 do 20 kwietnia po ulicach Krakowa będzie kursował zabytkowy autobus "Ogórek", który zamieni się w mobilny punkt informacyjny dla wszystkich osób zainteresowanych pracą w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym w Krakowie.

Do tej pory kandydaci mogli uzyskiwać informacje telefonicznie i mailowo lub osobiście w budynku krakowskiego przewoźnika przy ul. J. Brożka 3. Teraz będą mogli również wsiąść do zabytkowego autobusu i w nim porozmawiać o warunkach pracy i uzyskać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i wątpliwości. Do ich dyspozycją będą pracownicy Działu Personalnego MPK i kierownicy stacji obsługi oraz zajezdni tramwajowych i autobusowych.

Od 16 do 20 kwietnia zabytkowy autobusów będzie kursował od godz. 11.00 do 18.00 z Borku Fałęckiego do Kombinatu (kurs został zaplanowany ul. Zakopiańską, Wadowicką, M. Konopnickiej, Alejami Trzech Wieszczów, al. 29 Listopada, ul. Opolską, Bora-Komorowskiego, al. Andersa i al. Solidarności). Odjazdy z Borku Fałęckiego zostały zaplanowane na godz. 11.00, 13.30 i 16.00 (szczegółowy rozkłady jazdy jest dostępny na stronie internetowej www.mpk.krakow.pl).

Do skorzystania z przejazdu MPK zaprasza wszystkich zainteresowanych pracą motorniczego, kierowcy lub pracownika zaplecza technicznego. Podróż jest bezpłatna.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
kierowca
MPK Kraków
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.