TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Yutong pomaga Wenecji w osiągnięciu zerowej emisji spalin
InfoBus.pl - Opublikowano: 08.01.2020 13:00:29
Yutong pomaga Wenecji w osiągnięciu zerowej emisji spalin

Niedawno Martini Bus, największy prywatny operator w Wenecji we Włoszech, kupił pierwszy autokar elektryczny Yutong. Martini Bus od 1968 roku zajmuje się transportem turystycznym.

Niedawno Martini Bus, największy prywatny operator w Wenecji we Włoszech, kupił pierwszy autokar elektryczny Yutong. Martini Bus od 1968 roku zajmuje się transportem turystycznym. Zapewnia wysokiej jakości usługi drogowe dla mieszkańców Włoch każdego dnia. 

Dlaczego Yutong?

Dostarczony tym razem autokar Yutong ICE12 jest przeznaczony do świadczenia usług transportu pasażerskiego między lokalnym lotniskiem a dworcem kolejowym w celu zapewnienia maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa.

Jeśli chodzi o powód wyboru Yutong Bus, według Massimo Fiorese, szefa MartiniBus, który osobiście udał się do takich krajów jak Francja i Luksemburg, aby zbadać działanie autobusów Yutong, uważa on, że autobusy Yutong charakteryzują się dobrą wydajnością i niezawodną jakością. Tym razem, aby zapewnić oszczędność energii i ochronę środowiska turystycznego miasta jakim jest Wenecja oraz zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza, podjął on decyzję o zakupie autobusów Yutong, co jest dla firmy bardzo ważne.

Zalety nowych autokarów

Zakupione autokary elektryczne ICE12 utrzymały zalety marki Yutong, takie jak stała wysoka jakość, doskonałe bezpieczeństwo i doskonały komfort. Ponadto, łącząc szczególne okoliczności Wenecji, inżynierowie dokonali optymalizacji adaptacyjnej. Mocne strony, takie jak klasyczne okrągłe kształty, wygoda jazdy, wszechstronne bezpieczeństwo, a także możliwość realizowania dużych przebiegów, gwarantują udane wejście autokarów z napędem elektrycznym Yutong ICE12 do Wenecji.

Wychodząc naprzeciw potrzebom różnych klientów i rynków, Yutong Bus zaoferował kompleksową gwarancję obejmującą odpowiednie produkty, usługi, akcesoria itp. Wysokiej jakości zintegrowane rozwiązania i produkty Yutong odświeżyły zrozumienie chińskiej produkcji na rynku zagranicznym.

Obecnie, nowe elektryczne autobusy Yutong są sprzedawane na rynkach takich jak Francja, Wielka Brytania, Bułgaria, Islandia, Finlandia, Dania, Chile, Meksyk i Makao w Chinach. Co więcej, zostały z powodzeniem przeprowadzone testy tych autobusów na rynkach takich jak Australia, Nowa Zelandia, Kolumbia i Kazachstan.
W przyszłości Yutong Bus będzie nadal przyczyniał się do globalnej poprawy jakości powietrza dzięki bardziej przyjaznym dla środowiska i wydajnym nowym autobusom energetycznym, a także ma zamiar promować globalne zielone podróże i budować lepszą globalną przyszłość z członkami sektora transportu publicznego.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
autokar
intercity
elektryczny
Yutong
Wenecja
Włochy