TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Z FlixBusem na tropie 130 miast Polski od 0,99 zł
INFOBUS.PL - Opublikowano: 04.06.2019 15:30:53
Z FlixBusem na tropie 130 miast Polski od 0,99 zł

FlixBus wraz z partnerami uruchamia dziś dedykowaną platformę Na tropie Polski, mającą na celu zachęcenie do odkrywania polskich miast i najciekawszych miejscówek.

FlixBus wraz z partnerami uruchamia dziś dedykowaną platformę Na tropie Polski, mającą na celu zachęcenie do odkrywania polskich miast i najciekawszych miejscówek. Wraz ze startem akcji, o godz. 11:00 rusza specjalna promocja 0,99 zł na bilety na wszystkie trasy krajowe.

-"Zdarza nam się zapominać, w jak pięknym kraju żyjemy i ile Polska skrywa prawdziwych perełek – miejsc, które warto odwiedzić. W ramach projektu stworzyliśmy interaktywną mapę, na której znajdą się nietuzinkowe miejsca w Polsce, których nie można znaleźć w przewodnikach – murale, neony, kina studyjne i wiele innych" – mówi Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska – "Już teraz zielonymi autobusami można dojechać do ponad 130 polskich miast i chcemy zachęcić jeszcze więcej osób do podróżowania po Polsce. W ostatnich miesiącach do tras obsługiwanych przez FlixBusa dołączyły takie miejscowości jak Ustrzyki Dolne, Wetlina, Olsztyn, Kudowa-Zdrój, Kłodzko, Szczawnica, Łeba czy Słubice."

Na dobry początek projektu startuje dziś promocja 0,99 zł, która potrwa 16 godzin symbolizując 16 polskich województw, do których dojeżdża FlixBus. Obejmuje ona bilety zakupione w aplikacji mobilnej na podróże w terminie od 25 czerwca do 24 lipca.

Przykładowe trasy objęte promocją:
⦁ Warszawa – Olsztyn
⦁ Łódź – Wetlina
⦁ Gorzów Wielkopolski – Słubice
⦁ Katowice – Szczawnica

Wytrop najlepsze miejscówki w Polsce
Na dedykowanej platformie www.natropiepolski.pl użytkownicy będą mogli m.in. dodawać swoje najciekawsze polskie odkrycia. Po dodaniu wartej polecenia, niekomercyjnej miejscówki na interaktywną mapę można zdobyć zniżki od FlixBusa i partnerów akcji. Specjalna oferta zniżki 25% na podróż FlixBusem znalazła się w ramach kampanii również w aplikacji Goodie. 

Użytkownicy, poza przeglądaniem najfajniejszych miejsc w Polsce, mogą również głosować na konkretne miejscówki, komentować je i udostępniać znajomym. Kampania potrwa do końca września – wtedy też zostanie sporządzony ranking miejscówek, które zostały najwyżej ocenione przez użytkowników. Partnerami akcji są Goodie, Lecton, Publico24 oraz blog Gdzie w Polsce na weekend.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
FlixBus