TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Z Polonusem na wakacje. Od 15 zł
InfoBus.pl - Opublikowano: 02.04.2019 18:00:24
Z Polonusem na wakacje. Od 15 zł

2 kwietnia Polonus otworzył wakacyjny kalendarz połączeń.

2 kwietnia Polonus otworzył wakacyjny kalendarz połączeń. Popularne kierunki letnich wyjazdów dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach zaczynających się już od 15 zł. Dogodne godziny podróży, korzystne ceny biletów oraz nowoczesne i komfortowe autokary to gwarantowany sposób na przyjemne spędzenie urlopu czy weekendowego wyjazdu.

Bilety na podróże od 22 czerwca do 1 września dostępne są na stronie www.pkspolonus.pl.

Na trasie wakacyjnych linii Polonusa znajdą się najpopularniejsze w sezonie letnim nadmorskie i mazurskie miejscowości: Krynica Morska, Gdańsk, Łeba, Dębki, Karwia, Jastrzębia Góra, Władysławowo, Kąty Rybackie, Mielno, Mikołajki, Mrągowo, Ruciane Nida czy Giżycko. Bilety dostępne są w sprzedaży internetowej już od 15 zł.

-"Właśnie nadszedł najbardziej wyczekiwany moment w roku. Już teraz można kupić bilety w niezwykle atrakcyjnych cenach zaczynających się od 15 zł na sezonowe połączenia Polonus. Zachęcamy do korzystania z naszych nowoczesnych, klimatyzowanych autokarów, które gwarantują komfortową i bezpieczną podróż – mówi Piotr Pogonowski, dyrektor zarządzający Polonus.

Polonus do obsługi swoich wakacyjnych połączenia przeznacza komfortowe i nowoczesne autokary marki Scania, wyposażone w klimatyzację, wygodne, rozkładane fotele czy gniazdka 230V. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu oraz usługi geolokalizacji.

Warto się spieszyć z zakupem, ponieważ liczba biletów promocyjnych jest ograniczona i obowiązuje w wybrane dni.

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Polonus