TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Z PolskimBusem dzieci do lat 6 podróżują za 0 zł!
InfoBus.pl - Opublikowano: 07.04.2017 12:25:10
Z PolskimBusem dzieci do lat 6 podróżują za 0 zł!

PolskiBus udostępnia ofertę specjalną dla dzieci do lat 6 do 5 września. Jedyny koszt biletu to opłata rezerwacyjna w wysokości 1 zł. Promocja obowiązuje na krajowych kursach realizowanych przez PolskiBus.com

PolskiBus udostępnia ofertę specjalną dla dzieci do lat 6 do 5 września. Jedyny koszt biletu to opłata rezerwacyjna w wysokości 1 zł. Promocja obowiązuje na krajowych kursach realizowanych przez PolskiBus.com

-"Wakacje to najgorętszy okres na wspólne, rodzinne wyjazdy. Od dziś udostępniamy Państwu naszą hitową ofertę dla naszych najmłodszych Pasażerów, obowiązującą także na nowo uruchomiony kalendarz połączeń na najbardziej wyczekiwany czas w roku. Od teraz każde dziecko, do ukończenia 6 roku życia podróżuje z nami za darmo, a jedynym kosztem jest opłata rezerwacyjna w wysokości 1 zł. Pula biletów od złotówki, bezpłatny przejazd dla dzieci, a do tego rezerwacja miejsc w autokarach? Czego można chcieć więcej? Staramy się z całych sił, aby nasza oferta była najatrakcyjniejsza na rynku. Dlatego zachęcamy, aby wypróbowali Państwo wszystkie nasze niespodzianki już dziś kupując bilety na www.PolskiBus.com! - mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Regulamin Promocji "Dzieci do lat 6 za 0zł*!".

1. Koszt biletu promocyjnego to 0 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

2. Promocja dotyczy wyłącznie tras krajowych realizowanych przez PolskiBus.com.

3. Z promocji mogą skorzystać dzieci do 6 roku życia (tj. do dnia ukończenia 6 roku życia).

4. W ramach jednej transakcji użytkownik może zakupić do 9 biletów.

5. Dziecko/grupa dzieci musi podróżować pod opieką osoby pełnoletniej (rodzica lub opiekuna). Dziecko bez opiekuna nie zostanie wpuszczone na pokład autokaru.

6. Zakupu biletu dla opiekuna/opiekunów należy dokonać oddzielnie.

7. Aby skorzystać z promocji należy dokonać zakupu biletów za pomocą wyszukiwarki połączeń na stronie internetowej www.polskibus.com, zaznaczając w zakładce ULGI opcję "Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat".

8. Wejście do autokaru jest możliwe wyłącznie na podstawie okazania numeru rezerwacji ? dzieci również musza go posiadać.

9. Promocja ma charakter limitowany i obowiązuje do 5.09.2017 r.

10. Promocja dotyczy wyłącznie przejazdów indywidualnych zaś nie dotyczy grup zorganizowanych.

* - koszt biletu wynosi 0 zł aby wygenerować bilet należy jednak opłacić 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

WIĘCEJ
Sprawdź też:
promocja
PolskiBus

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.