TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zachodniopomorskie: Autobus szkolny uderzył w drzewo
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 11.12.2018 15:41:05

Zachodniopomorskie/ Przewożący 26 dzieci autobus szkolny uderzył w drzewo.

11 grudnia autobus szkolny, który wiózł 26 dzieci ze Szkoły Podstawowej w Bukowie do Polanowa, uderzył w przydrożne drzewo. Jedna dziewczynka z rozciętą głową trafiła do szpitala w Koszalinie.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godz. 14.00 na drodze powiatowej między Bukowem a Polanowem w powiecie koszalińskim. Autobus uderzył w przydrożne drzewo.

W środku pojazdu, oprócz kierowcy, było 26 dzieci z klas I-IV Szkoły Podstawowej w Bukowie i dwóch opiekunów. Dzieci wracały ze szkoły do domów.

Jak poinformowała PAP rzecznik koszalińskiej policji Beata Gałka, jedna dziewczynka z rozciętą głową została przewieziona do szpitala w Koszalinie. Dwoje dzieci, które uskarżały się na ból brzucha, opatrzono na miejscu zdarzenia. Pozostałym nic się nie stało.

Podstawiono zastępczy autobus, który rozwiezie dzieci do domów.

Gałka poinformowała, że kierowca autobusu był trzeźwy. Panowały złe warunki, droga była śliska. Okoliczności kolizji ustali policja. (PAP)
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
gimbus
Zachodniopomorskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.