TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zbliża się premiera Bus Simulator 18 [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 01.06.2018 09:00:09
Zbliża się premiera Bus Simulator 18

20 czerwca zadebiutuje najnowsza odsłona serii symulatorów pracy kierowcy autobusu. Zapraszamy na pierwszy zwiastun filmowy Bus Simulator 18.

Bus Simulator 18 to kolejna wydana na PC część wydawanej od dawna przez firmę astragon Entertainment serii symulatorów autobusów miejskich. Stworzona przez studio StillAlive produkcja oddaje w ręce gracza pojazdy marki m.in. MAN czy Daimler Buses i pozwala jeździć nimi po drogach jednego z niemieckich miast.

W Bus Simulator 18 wcielamy się w kierowcę autobusu. Gracz jest odpowiedzialny nie tylko za punktualne i zgodne z przepisami ruchu drogowego prowadzenie autobusu. Do jego zadań należy również interakcja z pasażerami (np. sprzedawanie biletów) oraz radzenie sobie z różnego rodzaju zdarzeniami losowymi – m.in. awariami, korkami, zmianami pogody. Warto podkreślić, że najnowsza część serii Bus Simulator na PC Windows może się pochwalić przeszło dwa razy większym światem od swojej oznaczonej numerem 16 poprzedniczki oraz realistycznym cyklem dnia i nocy.

Rozgrywka może być prowadzona w trybie kariery, w którym za solidne wywiązywanie się ze swoich obowiązków otrzymujemy punkty reputacji. Im lepszym jesteśmy pracownikiem, tym chętniej jeżdżą z nami pasażerowie, co z kolei nie pozostaje bez wpływu na wyniki finansowe całego przedsiębiorstwa – a tym samym nasz dostęp do nowocześniejszych autobusów.

W maju firma astragon Entertainment udostępniła na swoim oficjalnym kanale w serwisie YouTube najnowszy zwiastun nadchodzącej produkcji studia StillAlive — Bus Simulator 18. Na załączonym do wiadomości materiale zobaczycie, jak w grze prezentują się licencjonowane pojazdy komunikacji miejskiej takich producentów jak Mercedes-Benz, MAN, Ivceo i Setra.

Premiera już 20 czerwca. Zapraszamy na film:
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
kierowca
symulator
 • Jacek Jóźwik – 01.06.2018

  "201 czerwca" napisaliście :D

 • Kryspin Bober – 01.06.2018

  w moim sercu tylko OMSI <3

 • Dawid Dziuba – 01.06.2018

  I tak nic pod względem dodatków do gry i funkcjonalności nie dorównuje OMSI :p

 • Kacper Friday – 01.06.2018

  Patryk 🙂

 • Jan Kucharczyk – 01.06.2018

  Ja tam czekam z uwagi na Multiplayer :D

 • Emil Bartnik – 01.06.2018

  Omsi lepsze xd

 • Paul Rogulski – 01.06.2018

  Napisałem gdzie indziej, napisze i tu OMSI nie ma tych wszystkich wodotrysków jedynie dlatego ze wyszedł w 2011. 7 lat temu. I juz wtedy silnik byl starawy. Patrząc na to co dzisiaj potrafią zrobic firmy, które specjalizują sie w robieniu gier, nowa gra powinna byc cholernie realistyczna w symulacji, miec mega prosty edytor map, swietnie i bardzo prosto wyjasnione co i jak robic zeby stworzyc nowy model autobusu/pojazdu. A tak to mamy 20 róznych gierek, które nawet do pięt nie dorastają OMŚ

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.