TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

ZF rozpoczyna współpracę z ? FlixBusem
InfoBus.pl - Opublikowano: 05.12.2016 17:06:30
ZF rozpoczyna współpracę z ? FlixBusem

ZF to nie tylko skrzynie biegów i osie, to także prężnie rozwijający się oddział ZF Innovation Lab, który opracował mobilnego asystenta podróży uflip. Od listopada br. obejmuje on również połączenia FlixBus.

ZF to nie tylko skrzynie biegów i osie napędowe, to także prężnie rozwijający się oddział ZF Innovation Lab, który opracował mobilnego asystenta podróży uflip. Od listopada br. obejmuje on również połączenia autokarowe FlixBus.

Aplikacja uflip ma wspomóc niemieckiego kierowcę - jak na razie nie ma jeszcze innej wersji językowej ? podczas podróży i w sytuacji awaryjnej. To osobistym towarzysz podróży. Jego najważniejsze cechy w skrócie to:

- przegląd sieci autoryzowanych warsztatów samochodowych ZF

- planer podróży

- wyszukiwarka połączeń autobusowych z FlixBus

- informacje na temat warsztatów, stacji benzynowej lub innych punktów usługowych

- wyszukiwarka bezpłatnych parkingów

- funkcja " Zaparkowałam tutaj"

- integracja z wyszukiwarka połączeń BlaBlaCar (od 2015 r.)

-"Jesteśmy teraz w stanie zaoferować naszym klientom mobilności platformę z szeroką i zróżnicowaną gamą produktów i usług - w całości opartych na plug and play", mówi Małgorzata Wiklinska, szef ZF Innovation Lab, który obsługuje wszystkie kwestie w odniesieniu do mobilności przyszłości. - Dzięki integracji z usługą BlaBlaCar carpooling, liczba pobrań uflip wzrosła już o 40 procent. Spodziewamy się, że teraz będzie podobnie" - podkreśla Wiklinska.

Generalnie misją ZF Innovation Lab jest wejście na nowe rynki oraz tworzenie i rozwijanie modeli biznesowych, które wspomagają ten proces. Aplikacja uflip powstała z myślą o kierowcach, aby mogli zaplanować podróż np. podczas serwisu czy awarii w czasie podróży. Dla ZF współpraca z FlixBus nie tylko rozszerzenie oferty usług, ale również okazja na dotarcie do nowych użytkowników.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ZF
FlixBus
apka